Perşembe, Mayıs 23, 2024
Genel

İLETİŞİM

PIRLANTALAR TEMİZLİK HİZMETLERİ

2138/1 SOKAK NO : 30/2 K 2 BAYRAKLI-İZMİR

Telefon: 0232 346 41 07

     GSM: 0538 576 25 57

     Faks: 0232 346 41 07

E-Posta : mehmetpirlantalartemizlik@gmail.com

Web: www.izmirdetemizlik.net

İletişim sayfası :

İletişim sayfasında Pırlantalar temizlik hizmetlerinin irtibat telefonları, şirket adresinin bulunduğu konum, web adresi ve mail adresinin bulunduğu sayfadır.

Pırlantalar temizlik hizmetleri 2008 yılında temizlik hizmetleri sektörüne girdi. Girerken en iyi ekip ve ekipmanlar kurarak siz değerli müşterilerimize en iyi temizlik hizmetini güler yüzlü yetkililer ve uzman kadromuzla vermek için çaba gösterdik. Çünkü biz işimizi severek yapmaya başladık ve şimdiye kadar da en iyi şekilde yaptık. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak şirketimizin hedefi haline gelmiştir.

Şirketimizin hedefi halen daha iyi temizlik hizmetleri sunarak siz değerli müşterilerimize geniş çaplı temizlik hizmetleriyle hitap etmek istiyoruz. Web sayfamızda anasayfa, hakkımızda, hizmetlerimiz, hizmet bölgelerimiz ve iletişim gibi sayfalarda bulunmaktadır.

Şirketimizin yaptığı temizlik hizmetleri :

Pırlantalar temizlik hizmeti olarak İzmir, İlçeleri ve her semtine her türlü temizlik hizmetleri ile (ev, işyeri, villa, fabrika, inşaat sonrası,havuz, su deposu temizliği) gibi benzeri temizlik hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Bu hizmetleri de uzman kadromuzla beraber müşterilerimize iyi diyaloglar kurarak temizlik hizmetlerimizden de taviz vermeden yapmaktadır.

Şirketimizin verdiği temizlik hizmetleri ve bölgeleri açısından geniş çaplı olmak üzere siz değerli müşterilerimize hitap edebilmektedir. Temizlik hizmetlerimizi en iyi , en kaliteli ve malzeme kısıtlaması olmaksızın uygun fiyat seçenekleri de sunarak müşterilerimize daha yakın olmaya çalışmaktadır.

Şirketimiz diğer temizlik şirketlerinden farklı olmaktadır. Çünkü şirketimiz yetkilileri ve çalışan personelleri itina göstererek ve işini severek yaptığından dolayı diğer şirketlerden farklı olmaktadır.

Şirket anlayışı ve prensibi :

Şirketimiz kurulurken bir müşteri bin müşteri getirir anlayışıyla temizlik hizmetlerini en iyi kadro ve geniş çaplı ekipmanlarla yapmaktadır. Her yaptığı temizlik hizmetlerinden alnının akıyla işini de en iyi şekilde yapmıştır. Müşterilerimizden tek isteğimiz temizlik yapılacak olan yerin detaylarını tam olarak anlattığında şirketimizde size daha iyi bir ekip ve ekipmanla yardımcı olacaktır. 

İletişime geçeçek müşterilerimiz web sayfamızın iletişim bölümünden şirketimize ulaşabilirler. Müşterilerimiz şirketimiz telefonlarından 7/24 saat kesintisiz hizmet alabilirler. Şirketimizden detaylı bilgi almak için irtibat telefonlarından iletişime geçebilirsiniz. Şirketimizle çalışmak bir ayrıcalıktır…

İletişim
İletişim 1
İletişim
İletişim 2